Oferty pracy

+ Programista

Programista

Poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w dużym projekcie dla wiodącej instytucji publicznej w naszym kraju. Oferujemy współpracę z doświadczonym zespołem programistów.

Jeżeli chcesz poznać nasze technologie – ta praca jest dla Ciebie

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań projektowych
  • projektowanie modyfikacji oprogramowania
  • testowanie modyfikacji
  • opracowanie programów w oparciu o założenia określone w projekcie, zgodnie z obowiązującymi w projekcie standardami
  • dokumentowanie programów zgodnie z obowiązującymi w projekcie standardami, zamieszczanie komentarzy w tekście programów
  • opracowanie dokumentacji technologicznej i dla użytkowników
  • współpraca z innymi członkami zespołu lub zespołów projektowo-programowych
  • współpraca z klientem w zakresie uzgodnień dotyczących założeń biznesowych.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w językach strukturalnych lub obiektowych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie w powierzone projekty i twórcze podejście do problemów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • minimum średnie wykształcenie (preferowane informatyczne) mile widziane wyższe techniczne (informatyczne)
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
  • miejsce pracy w Katowicach (brak możliwości pracy zdalnej).

Mile widziane:

  • doświadczenie w opracowaniu systemów współpracujących z bazami danych
  • umiejętność programowania w jednym z następujących języków: COBOL, PL/I, NATURAL
  • znajomość JCL (Job Control Language)
  • doświadczenie w pracy w środowisku mainframe
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Software AG, baza danych ADABAS.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, w tym również w zakresie, programowania w środowisku mainframe.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Informacja o zapisywaniu danych na urządzeniu końcowym użytkownika tej strony internetowej.

Zapoznałem się z informacją